Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Доступні кредити

З 03.02.2020 стартувала державна програма «Доступні кредити 5-7-9%», яка передбачена для створення і розширення власного міко- та малого бізнесу під рекордно низький відсоток - 5, 7 або 9% на суму до 1,5 млн грн. строком до 5 років.

         У 2020 році Уряд вже виділив на Програму 2 млрд. грн.. За рік це дозволить видати понад 50 тисяч доступних кредитів, створити до 90 тисяч нових робочих місць і залучити близько 2 млрд. грн. внутрішніх інвестицій у сферу малого бізнесу.

В рамках програми державної підтримки для підприємців початківців буде також можливість пройти безкоштовне навчання, щоб підвищити свої бізнес-компетенції та покращити перспективу створення успішного бізнес-проекту.

Діятимуть три можливі ставки кредитування – 5%, 7% або 9%, які залежатимуть від розміру бізнесу (до 25 млн.грн. річної виручки або від 25 до 50 млн. грн.) та строку його діяльності (до 12 місяців, понад 12 місяців).додаткова ставка кредитування знижуватиметься на 0,5% річних за коржного найманого працівника, але не менше до 5% річних.

Фактичне кредитування здійснюватиметься банками – партнерами Програми. Впровадження Програми, за дорученням Уряду, здійснюватиме Фонд розвитку підприємництва при Міністерстві фінансів України.

Більш детальну інформацію про Державну програму можна дізнатися на сторінці 5-7-9@gov.ua.

 

 

Людмила Климюк,

завідувач сектору житлово-комунального господарства,

архітектури, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля

та економічної політики РДА

Корисні посилання: