19 Березня, 2024 р., 11:55
Учасники бойових дій мають право на 75% знижку плати за житлово-комунальні послуги в межах встановлених норм споживання.
18 Березня, 2024 р., 17:50
Житомирщина приймала евакуйованих мешканців Донецької області з 18 квітня 2023 року відповідно до рішення урядового Координаційного штабу.
18 Березня, 2024 р., 16:15
У березні-червні 2024 року Навчально-науковий інститут права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова за підтримки міністерств і відомств проводить ІІ-ий Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя»!
18 Березня, 2024 р., 12:52
В Україні запускають ініціативу «Шкільний урок волонтерства», яка покликана надихнути підлітків займатися волонтерською діяльністю. В школах пройдуть 45-хвилинні уроки, на яких досвідчені волонтери/активісти/вчителі розкажуть, що таке волонтерство та поділяться інструментами, які допоможуть школярам долучитися до волонтерського руху.
18 Березня, 2024 р., 12:05
Спорт – це здоровʼя. І не лише фізичне, а й ментальне, про що в час повномасштабної війни нам треба дбати по-особливому. Це також про дружбу, лідерство і здорову конкуренцію.
18 Березня, 2024 р., 09:00
18 Березня, 2024 р., 08:44
Слава Україні! Розпочалася сімсот п’ятдесят четверта доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.
17 Березня, 2024 р., 09:00
У будь-яких умовах працівники цієї стратегічної галузі забезпечують наші оселі теплом, водою та іншими комунальними послугами, підтримують безперебійне функціонування об’єктів критичної інфраструктури.
17 Березня, 2024 р., 08:28
Міністерство оборони України повідомляє про новий алгоритм рекрутингу до лав Збройних Сил.
16 Березня, 2024 р., 09:26
1991р.н. Олексій Миколайович служив командиром кулеметної роти 2 стрілецького батальйону та рахувався у розпорядженні командира військової частини як безвісти зниклий, загинув герой 8 жовтня 2022 року, внаслідок штурмових дій противника та мінометного обстрілу в районі населеного пункту Зайцеве Бахмутського району Донецької області.
15 Березня, 2024 р., 12:43
11 та 12 березня на базі Коростенської ДЮСШ 20 команд закладів освіти змагались за перемогу та право представляти Коростенську громаду на ІІІ (районному) етапі змагань Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги. Напруженою та захоплюючою була боротьба, команди демонстрували неабияку майстерність, наполегливість та захоплюючу гру, в результаті якої місця розділились наступним чином:
15 Березня, 2024 р., 12:25
Представники робочих груп «Прозорість та підзвітність» Житомирщини взяли участь у вебінарі Національного агентства з питань запобігання корупції на тему «Організація роботи з декларування».
15 Березня, 2024 р., 09:51
Якщо ти свідомо вирішив приєднатись, наважився вийти на цей непростий шлях, або прийняв рішення перевестись до лав «Азову» перш за все тобі потрібно заповнити анкету на сайті.
15 Березня, 2024 р., 09:44
За статистикою, щороку в Україні приблизно 1,1 мільйона людей зазнають насильства, 90% з тих, хто звертається по допомогу, становлять жінки. Страх, стигма та відсутність інформації часто стають перепонами на шляху до пошуку допомоги.
15 Березня, 2024 р., 08:48
До участі запрошуємо дітей до 18 років громад Коростенського району!
14 Березня, 2024 р., 19:30
 З нагоди Дня українського добровольця відзначили подяками Коростенської РВА добровольців добровольчих формувань територіальних громад Коростенського району за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.
14 Березня, 2024 р., 16:56
На Олевщині триває ІІ (територіальний) етап Всеукраїнських шкільних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»