Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

З початку року піротехніки ДСНС України вилучили понад 9 тисяч вибухонебезпечних предметів

Переглядів: 120

Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. З початку року, станом на 9 квітня, піротехніки ДСНС здійснили 1 тис. 822 виїзди, під час яких вилучили та знищили 9 тис. 201 вибухонебезпечний предмет, у тому числі 63 авіаційні бомби.

Найчастіше застарілі снаряди знаходять громадяни на відкритих територіях поблизу населених пунктів, а також під час земельних або будівельних робіт.

Тож, з метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!

Категорично забороняється:

торкатися підозрілого предмету або пересувати його;

заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;

здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив;

намагатися самостійно знешкоджувати знахідку;

розбирати вибухонебезпечний предмет.

 

Пам'ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити про це за номером «101» або «102», а також ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати та знешкоджувати знайдені боєприпаси.

 

В.М.Шанюк,

начальник Лугинського районного сектору

управління ДСНС України у Житомирській області« повернутися до списку новин

Корисні посилання: