Лугинська Районна Державна Адміністрація
Житомирська область, Лугинський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ОРГАНІЗОВАНО ПРОВЕДЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНОГО СЕМІНАРУ «БУДІВНИЦТВО-2019»

Дата: 26.04.2019 09:41
Кількість переглядів: 787

         У зв’язку з вступом в дію цілої низки нових законодавчих та нормативних документів, враховуючи посилення та персоніфікацію відповідальності за порушення технічного регламенту, будівельних норм і правил, Український Центр перепідготовки та навчання проводить 14 – 16 травня 2019 року в м. Києві для суб’єктів господарювання України інформаційно-методичний семінар на тему: «БУДІВНИЦТВО-2019» Нові нормативні документи. Публічні закупівлі. Оцінка впливу на довкілля (ОВД). Дозвільні процедури, ліцензування, обстеження та паспортизація. Експертиза проектів. Нові матеріали та технології в будівельній галузі. У програмі семінару відвідування міжнародних виставок АКВА-ТЕРМ КИЇВ, ІНТЕРТУЛ КИЕВ та KYIV BUILD 2019.

 

         Запрошуються керівники та фахівці підрозділів з капітального будівництва, фахівці та проектувальники управлінь і відділів капітального будівництва та відділів, на які покладені ці функції на підприємствах та у проектних організаціях, будівельні експерти, керівники служб головного механіка та служб спостереження за безпечною експлуатацією будівель та споруд; фахівці з дорожнього будівництва служб автомобільних доріг, представники дорожньо-будівельних організацій, юристи підприємств тощо. Програма семінару: 

         1) Огляд нових нормативно-правових актів в галузі будівництва, що набули чинності, або були затверджені у 2018 році та на початку 2019 року:

          - новий ДБН Б.2.2 – 12:2018 «Планування і забудова територій». Нові вимоги. Нові терміни і поняття. Нові обмеження.

         - новий ПОРЯДОК погодження Мінрегіоном обґрунтованих відхилень від будівельних норм;

         - нове у проектуванні та експертизі проектів будівництва. Оновлений з 01.06.2018 р. ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації»;

         - нове у визначенні вартості будівництва. Новий Порядок розрахунку середньої заробітної плати в будівництві, зміни до ДСТУ Б Д.1.1-1:2013, ДСТУ-Н Б Д.1.1-3:2013, Зміна № 3 до ДСТУ Б Д.1.1-7:2013;

         - зміни до ЗУ «Про регулювання містобудівної документації»;

         - останні зміни до законодавчих та нормативних документів будівельної галузі. Зміни до постанов КМУ № 466 та № 903, до Наказу Мінрегіону № 45. Новий розрахунок середньої заробітної плати у будівництві в 2019 році. Авторський та технічний нагляд у будівництві (основні вимоги за ДСТУ-Н Б А.2.2-11, Постановами КМУ № 903 та № 327). Науково-технічний супровід у будівництві. Вартість робіт з науково-технічного супроводу.

         Івлєва Наталія Петрівна, к.е.н., с.н.с., зав. відділу економічних досліджень будівельного ринку та ціноутворення ДП НДІБК (м. Київ), судовий експерт з будівельно-технічної експертизи. 

         Інженер-консультант як суб'єкт будівельної діяльності. Договори підряду в будівництві, як інструмент мінімізації ризиків учасників будівництва.

         Вахович Інна Володимирівна, к.е.н., с.н.с., доцент, завідувач відділом економіки, управління та організації будівництва ДП "НДІБВ", м. Київ.    Концептуальні засади вдосконалення системи кошторисного· ціноутворення в будівництві. Особливості, практичні питання та рекомендації щодо визначення вартості на прикладі будівництва автомобільних доріг:

         - огляд нових галузевих стандартів щодо визначення вартості капітального, поточного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг;

         - огляд змін до державних стандартів з кошторисного ціноутворення та пропозиції щодо їх удосконалення.

         - оцінка вартості будівництва об’єктів на різних етапах життєвого циклу проекту;

         - формування договірних цін під час реалізації інфраструктурних проектів;

         - новий Порядок розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва;

         - моніторинг цін на основні будівельні матеріали, удосконалення підходів та процедур; - взаєморозрахунки за виконанні роботи. (втручання замовника в господарську діяльність підрядника, перевірка складових і т. і.);

         - база об’єктів-аналогів, як надійний метод для формування попередньої вартості об’єктів дорожнього господарства.

         Бібик Юлія Миколаївна, завідувач відділу економічних досліджень та визначення вартості дорожніх робіт ДП "ДерждорНДІ", м. Київ. 

         Державний архітектурно-будівельний контроль та нагляд в Україні. Декларативні та дозвільні документи у системі архітектурно- будівельного нагляду і контролю. Етапи проходження дозвільної процедури. Особливості проведення контролю достовірності даних, поданих на реєстрацію. Специфіка прийняття об'єктів будівництва в експлуатацію. Проведення перевірок у будівництві. Повноваження інспекції. Відповідальність за порушення норм будівельного законодавства. Штрафні санкції у будівництві. Практика взаємовідносин суб'єктів містобудування з системою архітектурно-будівельного контролю та нагляду.

         Сергієнко Олександр Васильович, екс-начальник управління дозвільних процедур ДАБІ України, аспірант кафедри державотворення та права Національної академії державного управління при Президентові України.          Сучасний стан та перспективи розвитку нормативно-правової бази з розроблення та експертизи проектної документації на будівництво:

         - класи наслідків (відповідальності) будівель і споруд та їх визначення, особливості експертизи для об’єктів 2-го (СС2) та 3-го (СС3) класу наслідків;

         - вимоги ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» та розгляд ситуації стосовно виконання розділу ОВНС;

         - проект підготовчих робіт, як розділ проектної документації;

         - особливості складання та експертизи кошторисної документації на нове будівництво, реконструкцію, реставрацію та капітальний ремонт;

         - розроблення проектної документації, складання кошторисів та проведення експертизи при коригуванні проектів 4 будівництва, які підлягають перезатвердженню;

         - визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво.

         Берендєєва Олена Василівна - перший заступник директора ДП «Укрдержбудекспертиза». 

         Проведення публічних закупівель у будівельній галузі та особливості публічних закупівель дорожніх робіт:

         - планування закупівель робіт та послуг;

         - порядок визначення предмета закупівлі;

         - визначення очікуваної вартості предмета закупівлі при закупівлі робіт/послуг;

         - особливості підготовки тендерної документації на закупівлю робіт з реконструкції, капітального ремонту, послуг з поточного ремонту та експлуатаційного утримання;

         - кваліфікаційні критерії до претендентів-підрядників та спосіб документального підтвердження відповідності;

         - перевірка розрахунку договірної ціни на роботи/послуги за результатами аукціону;

         - ризики та їх мінімізація. Укладання договорів:

         - закупівля додаткових будівельних робіт;

         - зміна істотних умов договору про закупівлю;

         - проблемні питання виконання договорів підряду.

         Артеменко Крістіна Феодосіївна, провідний експерт з публічних закупівель у будівельній галузі.

         Особливості та ключові питання покрокового проходження процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) в будівництві. Досвід та практика.

         Завгородня Тетяна Вікторівна., начальник відділу екології ДТЕК Енерго.           Ліцензування будівельної діяльності в Україні:

         - нормативне регулювання;

         - контроль за дотриманням ліцензійних умов, відповідальність у разі виявлення порушень.

         Технічне обстеження та паспортизація об’єктів будівництва введених в експлуатацію:

         - нормативне регулювання;

         - види обстежень об’єктів будівництва;

         - об’єкти, що підлягають обов’язковому обстеженню та паспортизації;

         - порядок проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва;

         - виконавці робіт з обстеження та вимоги до них;

         - контроль за порядком проведення обстеження;

         - відповідальність у разі виявлення порушень.

         Васильченко Юрій Миколайович, заступник начальника управління – начальник відділу з питань обстеження та 5 паспортизації Управління ліцензування, обстеження та паспортизації Державної архітектурно-будівельної інспекції України. 

         Відвідування міжнародних виставок АКВА-ТЕРМ КИЇВ, ІНТЕРТУЛ КИЕВ та KYIV BUILD 2019.

         Семінар відбудеться 14 – 16 травня 2019 року у конференц-залі Інституту післядипломної освіти КНУ ім. Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Васильківська, 36, їхати до ст. метро «Васильківська»).

         Початок семінару 14 травня 2019 року о 10.00, реєстрація з 9.00.   Регламент семінару: 14 та 15 травня 2019 року лекційні заняття, 16 травня – відвідування міжнародних виставок. Ввечері 14 травня відбудеться круглий стіл (фуршет).

         Вартість участі у семінарі (за одного учасника) 3680 грн. 00 коп., без ПДВ.

         Зазначена сума включає: участь у семінарі, нормативно-методичні матеріали та презентації, консультації фахівців, участь у круглому столі (фуршеті), набір ділових аксесуарів, перерви на каву та обіди 14 та 15 травня. Кожний учасник отримає Свідоцтво про участь у семінарі.

         При участі в семінарі двох і більше представників однієї організації – знижка 5%. Постійним учасникам заходів УкрЦПН – персональні додаткові знижки.

         Для участі у семінарі необхідно: зареєструватись на сайті www.ukrseminar.com, або заповнити анкету-заявку та надіслати її на post@ukrseminar.com, після чого отримати рахунок-фактуру (при необхідності – Договір). Можлива оплата на місці при умові: вартість семінару + % банку за перерахунок коштів.

         Увага! Семінар практичний, просимо заздалегідь надсилати до УкрЦПН електронною поштою запитання до лекторів.

         Учасники семінарів отримають акти про надання їм інформаційно- консультаційних послуг та копію свідоцтва платника єдиного податку.

         Телефони для контактів (з 10.00 до 18.00): (044) 229-78-93 та (044) 249-69-15.

 

 

         Відділ економічного розвитку,

         архітектури та цивільного захисту

         населення райдержадміністрації

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь