Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

КОЛДОГОВІРНА КАМПАНІЯ 2019 РОЗПОЧАТА

Переглядів: 138

Управління праці та соціального захисту населення Лугинської районної державної адміністрації звертається до керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, які використовують найману працю, голів профспілкових комітетів та представників від трудових колективів Лугинського району, з рекомендацією проведення дієвого діалогу з укладення або внесення змін та доповнень до укладених колективних договорів.

Колективні договори або зміни до діючих договорів потрібно в обов’язковому порядку надати на повідомну реєстрацію. За роз'ясненнями та рекомендаціями щодо укладання договорів та змін до них звертатися до управління праці та соціального захисту населення Лугинської районної державної адміністрації за адресою вул. Ч. Гірка, 21, каб. 6 ( тел.: 9-14-92).

Звертаємо вашу увагу, що за ухилення від участі у переговорах щодо укладання, зміни чи доповнення до колективного договору законодавством передбачена адміністративна та дисциплінарна відповідальність сторін.« повернутися до списку новин

Корисні посилання: