Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 46 осіб та ліквідували 3 тис. 251 пожежу

Переглядів: 124

Впродовж минулого тижня (з 04.03 по 10.03) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Протягом тижня виникла 1 надзвичайна ситуація, внаслідок якої загинуло 5 осіб та постраждала 1 особа.

Від початку тижня зареєстровано 3 тис. 585 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 46 осіб.

Ліквідовано 3 тис. 251 пожежу, врятовано на пожежах 27 осіб та не допущено знищення вогнем 682 будівлі і 36 одиниць техніки. На пожежах загинуло 48 осіб, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 4 млн. 370 тис. грн.

Впродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 143 виїзди, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 1 тис. 145 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 11 осіб.

 

Шановні громадяни!

Служба порятунку закликає усіх суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі у природних екосистемах!

Перш за все, не слід розводити відкритий вогонь у лісовій зоні, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Категорично заборонено випалювати сміття та рослинні залишки!

Пам'ятайте, що пожежі в екосистемах також можуть спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин та неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди.

 

В.М.Шанюк,

начальник Лугинського районного сектору

Управління ДСНС України у Житомирській області« повернутися до списку новин

Корисні посилання: