Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

УВАГА!!! ВИСОКА ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА ТА ПІДВИЩЕННЯ ТЕМПЕРАТУРИ ПОВІТРЯ ДО +33!

Переглядів: 126

         За інформацією Житомирського обласного центру з гідрометеорології на території області впродовж 11-12 червня утримується високий (4 клас) рівень пожежної небезпеки.

Температура повітря прогріється до + 33 градусів. Переважно без опадів. Очікуються місцями невеликі грозові дощі вдень, 13 червня.

        Зважаючи на погодні умови, звертаємося до громадян з проханням: у спекотну погоду обов’язково носити головний убір з легкого, світлого матеріалу. Від дії сонячних променів захистить також парасолька. Одяг повинен бути з легкої нещільної тканини, світлий.

         По можливості не виходити на сонце в найбільш «гарячий» час дня (приблизно від 11 до 16 години). Варто уникати в спеку великих фізичних навантажень. Роботу ж на присадибній ділянці або далекий похід краще планувати не на спекотний полудень, а на ранкові або вечірні години. І ні в якому разі не вживати спиртних напоїв.

         Крім того, у зв'язку із високим рівнем пожежної небезпеки, закликаємо жителів району бути уважними й обережними з вогнем та дотримуватися правил пожежної безпеки! « повернутися до списку новин

Корисні посилання: