Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Лугинські школярі відвідали військовий інститут

Переглядів: 150

15 грудня 2018 року за ініціативи військового комісаріату, районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Лугинської райдержадміністрації та за сприяння голови РДА Наталії Кирийчук, голови районної ради Олександра Губарця, а також голови Лугинської селищної ради Петра Мельника 23 учні закладів загальної середньої освіти Лугинського району побували на екскурсії у Житомирському військовому інституті імені С.П.Корольова.

Житомирський військовий інститут імені С. П.Корольова – це сучасний вищий навчальний заклад, який готує фахівців розвідки, інформаційної безпеки, радіоелектронної боротьби, інформаційно-телекомунікаційних систем, захисту інформації, застосування безпілотних авіаційних комплексів для Збройних Сил України, інших міністерств та відомств, а також цивільних фахівців за спеціальностями: "Телекомунікації та радіотехніка", "Кібербезпека", "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології" та "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка".

Під час екскурсії учні закладів освіти ознайомилися з усіма видами приладів, що створені курсантами та викладачами інституту, а також  розробками сучасних систем інформаційної безпеки, радіоелектронної боротьби, безпілотних авіаційних комплексів тощо. У електронному тирі учні позмагалися на влучність стрільби із автомата по ростовим мішеням.

Наступним етапом екскурсії було відвідування музею військового інституту. Експонати, що виставлені для перегляду, ввели відвідувачів в історію: від початку створення української державності до сьогодення, її становлення як суверенної незалежної європейської держави. Патріотизм героїв у війні з Росією від квітня місяця 2014 року і по даний час дає нашому поколінню приклади мужності, героїзму, того, як потрібно боротися за свою рідну землю, за Україну!

Супроводжував екскурсійну групу підполковник Юрій Поліщук, випускник Лугинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Разом із  підполковником наші школярі відвідали сучасний стадіон, плавальний басейн, тренажерні зали та спортзал.

Екскурсія переконала учнів в тому, що захищати державу, бути військовим – це професія престижна та цікава. 

 

А.О. Бондаренко,

методист районного методичного кабінету

 

 

 « повернутися до списку новин

Корисні посилання: