Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Відправка призовників на строкову військову службу

Переглядів: 134

Відповідно до Указу Президента України № 22/2019 від 30 січня 2019 року “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу в 2019 році” та розпорядження Кабінету міністрів України № 188-р від 27 березня 2019 р. протягом квітня-червня 2019 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

Сьогодні, 24 квітня 2019 року, в Лугинському районному військовому комісаріаті  відбулась відправка призовників до обласного збірного пункту, звідки вони потраплять до своїх військових частин. Цього разу на військову службу відправляються вісім юнаків.

З побажаннями легкої служби, словами підтримки, вдячності до них звернулись районний військовий комісар Ігор Сазонов, перший заступник голови Лугинської райдержадміністрації Олена Ренкас та заступник голови Лугинської районної ради Іван Шишук.

Військовий комісар Ігор Сазонов зазначив, що, як призовники, так і їх батьки можуть звертатись до нього з різних питань проходження служби, а по її завершенні райвійськкомат надасть допомогу тим, хто не зможе влаштуватись у цивільному житті.« повернутися до списку новин

Корисні посилання: