Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Житомирщина показує унікальний приклад змін і розвитку територіальних громад, – Президент України

Переглядів: 120

У цьому переконаний Президент України Петро Порошенко. Адже Житомирщина серед лідерів за темпами впровадження реформи децентралізації. Найуспішнішої реформи країни.

 

«Житомирщина показує унікальний приклад змін і розвитку територіальних громад. Усе це стало можливим лише завдяки наполегливості та працьовитості місцевих жителів», – наголошує Петро Порошенко.

 

У Житомирській області від початку децентралізаційного процесу створили 50 об’єднаних територіальних громад. Там вже утеплюють школи, відновлюють дитячі садочки, ремонтують дороги, влаштовують вуличне освітлення.

 

«Дякую за активних, талановитих людей, які стають провідниками змін у громадах і власноруч роблять рідну Житомирщину, а разом з нею і всю Україну, успішнішою!», – зазначив Президент України на засіданні Ради регіонального розвитку Житомирщини.

 

Також Петро Порошенко подякував 50 головам ОТГ Житомирщини, які звернулися з вимогою продовження децентралізації, як однієї з головних реформ у державі. За словами Президента, це прояв командної роботи, потужної підтримки децентралізації на місцях.

 

«Ми з вами сьогодні бачимо, скільки таланту і енергії в наших громадах. Фактично, немає громади, де б не було людей, здатних зробити щось особливе, унікальне, конкурентоспроможне. Тут присутні люди, які змінюють Житомирщину і всю Україну. Разом ми зможемо зробити нашу державу успішною країною заможних і щасливих людей!», – наголосив Президент України.

 

Президент зазначив, що під час регіональних поїздок бачить, що громади зараз здатні самі приймати рішення, вирішувати гарячі питання і нести за них відповідальність. Петро Порошенко зауважив, що на Житомирщині чи не першими зрозуміли ідею децентралізації і взялися реалізовувати.« повернутися до списку новин

Корисні посилання: