Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Рятувальники розпочали цикл лекторіїв для дітей в пришкільних таборах

Переглядів: 145

 

5 червня на базі Лугинської гімназії ім. В.П.Фількова  рятувальники розпочали цикл лекторіїв для дітей, які зараз відвідують пришкільні табори. За основу фахівці ДСНС взяли питання поводження з вибухонебезпечними предметами та правилами поводження під час відпочинку біля водойм.

Ці тема є надзвичайно актуальною у зв’язку з початком літніх канікул – більшість дітей полюбляють гратися у старих будівлях, на полях та у лісах, де найчастіше виявляють такі «подарунки» з минулого. Тому дуже важливо завчасно попередити можливі нещасні випадки.

Зокрема, рятувальники пояснили малечі, що таке вибухонебезпечні предмети, які вони бувають та наочно демонстрували макети різних боєприпасів часів минулих війн. Нагадали про те, що більшість із них, не зважаючи на втрату належного зовнішнього вигляду – іржавість та деформацію, не втрачають здатності вибухати навіть від невеликого тертя, струсу чи легкого удару.

Також під час вікторини учні пригадали основні правила поведінки біля водойми та на природі. Школярі активно відповідали на питання та захоплено спостерігали за усім, що відбувається.

 

Начальник Лугинського районного сектору

Управління ДСНС України у Житомирській області                                                             підполковник служби цивільного захисту                                        

В.М.Шанюк

                                                          

 « повернутися до списку новин

Корисні посилання: