Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Стартує зональний етап XXV Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

Переглядів: 131

Фестиваль дружин юних пожежних – рух, витоки якого беруть початок ще в середині минулого століття. Новий поштовх цей рух отримав у перші роки незалежності України, коли щороку кожної весни почав проводитися Всеукраїнський фестиваль, основною метою якого було і є дотепер навчання правилам безпечної поведінки в сучасному середовищі, розвиток у молоді особистих творчих здібностей, а також формування у молодого покоління поваги до складної, відповідальної та водночас благородної професії – рятувальник.

2019 рік не став виключенням, і з березня місяця по всій Україні стартував районний етап XXV Всеукраїнський фестиваль ДЮП. Учні загальноосвітніх шкіл, соціально-активні підлітки віком від 6 до 17 років об’єдналися у команди, аби разом навчатися та навчати інших правилам безпечної поведінки, навичкам індивідуально та колективно діяти у різних життєвих та надзвичайних ситуаціях. В дружній атмосфері діти розвивають та проявляють творчі здібності, вивчають історію пожежно-рятувальної служби.

15 травня на території м. Коростеня пройде зональний етап, в якому наш район будуть представляти учні Лугинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 2, які кожного року займають призові місця, тож побажаємо їм і в цьому році гарного виступу та підняття на п’єдестал.

 

 

В.М.Шанюк,

начальник Лугинського районного сектору

управління ДСНС України у Житомирській області« повернутися до списку новин

Корисні посилання: