Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Всеукраїнський центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю в с. Лютіж продовжує набирати слухачів на навчання

Переглядів: 160

Результат пошуку зображень за запитом "Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів (с. Лютіж Київської обл.)"

Одним із закладів для людей з особливими потребами, які бажають навчатися, прагнуть знайти своє місце у житті і бути корисним суспільству, є Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів (с. Лютіж Київської обл.).

         Всеукраїнський центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю продовжує набирати слухачів за робітничими професіями, а саме:

  • манікюрник (3,8 міс.);
  • бджоляр (6 міс.);
  • перукар (перукар-модельєр) (6 міс.);
  • слюсар з ремонту автомобілів (10 міс.).

Під час професійної реабілітації слухачі отримують послуги з медичного спостереження, фізичної, психологічної, соціальної реабілітації, що включають консультації лікарів, фізіотерапію, масаж, водолікування, гідрокінезотерапію, ЛФК, індивідуальну та групову психодіагностику, групові та індивідуальні консультації, психологічні тренінги, психологічну релаксацію тощо.

         Бажаючі вступити до вищеназваного навчального закладу можуть отримати додаткову інформацію в управлінні праці та соціального захисту населення РДА, к. №1 та за телефоном 9-16-98.

 

Т.Тарасова,

завідувач сектору забезпечення інвалідів,

ветеранів війни та праці УПСЗН РДА« повернутися до списку новин

Корисні посилання: