Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Голова РДА Наталія Кирийчук зустрілася з медичним колективом району

Переглядів: 315

Аби краще вивчити потреби медичної галузі району, голова РДА Наталія Кирийчук сьогодні, 11 грудня, провела робочу зустріч із медколективом Лугинщини. У зустрічі-нараді, яку провів головний лікар ЦРЛ Сергій Чорний, взяв участь і голова районної ради Олександр Губарець.

 

Перш за все, Наталія Кирийчук поінформувала, що за сприяння голови ОДА Ігоря Гундича медична галузь району отримала кошти на виплату заробітної плати працівникам до кінця року, а це – 1 млн. 600 тис. грн. Попри дефіцит коштів у медичній галузі в цілому по області, лугинські медики отримають стовідсоткові виплати і в гарному настрої зустрінуть Новий рік.

 

Зустріч була побудована в форматі діалогу, тож медпрацівники мали можливість озвучити наявні потреби, серед яких, зокрема, придбання гематологічного аналізатора, оновлення хімічної лабораторії тощо. Дискусію в колективі викликала пропозиція придбання лапароскопічної стійки. Та найбільш гостро стоїть питання медавтомобіля, який міг би максимально швидко доправляти тяжкохворих лугинчан до медичних закладів області. Усі озвучені питання були зафіксовані та взяті до роботи.

 

Сергій Чорний зауважив, що існує необхідність залучення молодих спеціалістів-лікарів, які неохоче їдуть працювати до лікарень у невеликих районах. Одним із методів залучення, на думку головного лікаря, є наявність службового житла. Голова РДА Наталія Кирийчук поінформувала, що наразі вивчається можливість надання статусу «службового» для двох жител, тож це питання буде незабаром вирішене.

 

Заслухавши медиків та подякувавши їм за роботу, Наталія Кирийчук оглянула ті приміщення лікарні, які першочергово потребують ремонту, серед них – баклабораторія, а також приміщення котельні, яке через вплив  погодних чинників перебуває у не найкращому стані. Кошти на ремонт баклабораторії вже є, тож найближчим часом будівля буде поремонтована.

 « повернутися до списку новин

Корисні посилання: