Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Лугинщина вшановує жертв війни

Переглядів: 295

22 червня Україна схиляє голову у скорботі і вшановує пам’ять жертв війни.  Цей день уособлює героїзм, силу духу й  вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій та задумів.

Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви, загублене дитинство і втрачена юність – таке не стирається з історичної пам’яті. Кожна українська родина і кожна людина, незалежно від віку, статі і соціального стану, були втягнуті  у надзвичайно жорстокий вир війни. На жаль, це не єдина війна, яка випала на долю України, зараз гинуть українці на Сході держави, захищаючи її суверенітет.  

Віддати данину  пам’яті  тим, хто  не повернувся з війни, сьогодні зібралась громадськість Лугинщини на мітинг до пам'ятного знаку жертвам війни в Україні. Покласти квіти та вшанувати пам’ять  загиблих хвилиною мовчання  сюди прийшли  керівники райдержадміністрації та райради з колективами, представники установ і організацій району, закладів культури та громадськість. Квіти скорботи перший заступник голови РДА Олена Ренкас та голова райради Олександр Губарець поклали до пам'ятного знаку жертвам війни, представники делегацій також поклали квіти до пам'ятника В.П. Фількова.

Директор краєзнавчого музею Ганна Косюк коротко розповіла про перебіг бойових дій на Лугинщині та про спалені села району.« повернутися до списку новин

Корисні посилання: