Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Безпека понад усе! Рятувальники допомагають громадянам вберегти життя під час опалювального сезону

Переглядів: 131

 

21 січня лугинські рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання Бовсунівської сільської ради.

Під час заходу охопили усі верстви населення: фахівці провели роз’яснювальні бесіди у садочку, школі, магазинах, а також по місцях проживання громадян. Статистика надзвичайних подій у районі, правила пожежної безпеки під час користування електрообігрівачами, пічним опаленням, а також алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних та невідомих предметів – це основні теми, які підіймалися в ході відпрацювання.

Також рятувальники звертали увагу на недоліки, виявлені в помешканнях громадян. Зокрема, тріщини в кладці груб та печей, відсутні металеві притопкові листи, протипожежні розділки, розетки розміщені на горючих основах, скрутки електродротів тощо.

Фахівці ДСНС роздали експрес-інформації усім проінструктованим, а також розмістили їх на куточках безпеки у навчально-виховних закладах і місцях масового перебування громадян.

«З початку року на території області в результаті пожеж вже загинуло 6 громадян, – коментує заступник начальника Управління ДСНС в області Олег Шахрай. – Під час опалювального періоду деякі люди нехтують елементарними правилами, чим наражають на небезпеку і своїх близьких, у тому числі дітей! Як приклад можу навести трагічний випадок, що стався в минулому році. Жінка розтопила піч і залишила самих вдома двох неповнолітніх дітей. Через перенагрів почали тліти дерев’яні конструкції перекриття. Діти загинули на місці».

Такими відпрацюваннями ми намагаємося донести до кожного важливість дотримання правил пожежної безпеки. Також під час відвідування осель, особливо неблагополучних сімей, вказуємо мешканцям на проблемні моменти та, за необхідності, допомагаємо усунути.

 

В.М. Шанюк,

начальник Лугинського районного сектору

 « повернутися до списку новин

Корисні посилання: