Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Голова РДА Наталія Кирийчук зустрілася з колективом Центру ПМСД

Переглядів: 243

Голова РДА Наталія Кирийчук провела робочу зустріч із медичними працівниками Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Директор ПМСД Лариса Атаманчук коротко розповіла про ситуацію, зокрема фінансову, яка склалася у Центрі. Лариса Атаманчук наголосила, що за поданням голови РДА Наталії Кирийчук та завдяки сприянню голови ОДА Ігоря Гундича на виплату зарплат працівникам ПМСД із обласного бюджету було виділено 200 тисяч гривень. Фінансово підтримали медиків і депутати селищної та сільських рад району.

Наталія Кирийчук запросила медиків до діалогу, в якому були озвучені нагальні потреби. Найбільше ФАПи району потребують сухожарових шаф та холодильних камер для вакцини, в окремих закладах існують питання з опаленням та заміною вікон.

Голова РДА акцентувала увагу присутніх на необхідності активізувати роботу з підписання декларацій із населенням. Якщо лікарі райцентру мають стовідсотковий показник кількості підписаних декларацій, то у селах ще є над чим працювати, а це, в свою чергу, кошти для лікарів.« повернутися до списку новин

Корисні посилання: