Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Потрібні листоноші

Переглядів: 223

У Великому Дивлині звільнились працівники місцевого поштового відділення. Аби не допустити соціальної напруги в селі та поспілкуватися з поштовиками голова РДА Наталія Кирийчук завітала до Великодивлинського старостинського округу.

Разом із головою РДА розбиратися в ситуації приїхали керівник апарату РДА Віктор Якухно та начальник Лугинського поштового відділення Марія Букшук. Начальник місцевого відділення звільнилась за віком – пішла на заслужений відпочинок, а колишні листоноші на зустріч не з’явились.

В.о. старости Зоя Саїдова повідомила, що знайти листоношу в Дивлині непросто – люди не хочуть працювати на пошті. Ні розклеювання оголошень, ні особисті звернення до потенційних кандидатів позитивних результатів не дали.

Тож наразі в Дивлині працюватиме виїзне відділення, яке двічі на тиждень забезпечуватиме спектр поштових послуг: доставку преси, прийом платежів тощо.

Пошук працівників на посаду листоноші триває. Зазначимо, що окрім фіксованої заробітної плати, листоноша також отримує відсоток від продажу різної продукції. Тож якщо вас чи ваших знайомих зацікавила така робота – звертайтесь до Марії Букшук – Лугинське поштове відділення або до в.о. старости Зої Саїдової (с. Великий Дивлин).« повернутися до списку новин

Корисні посилання: