Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Голова РДА Наталія Кирийчук привітала енергетиків району з професійним святом

Переглядів: 187

         З нагоди професійного свята – Дня енергетика – у актовому залі Лугинського РЕМу зібрався колектив енергетиків району, які не задіяні у термінових роботах. Бо, як сказав директор РЕМу Євген Васьківський, енергетики Лугинщини працюють цілодобово в у будні дні, і у святкові.

 

         Із професійним святом присутніх привітали голова РДА Наталія Кирийчук, голова райради Олександр Губарець, заступник селищного голови Віктор Давидюк та вручили спільні Грамоти кращим працівникам галузі.

 

         «Символічно, що свято відзначається 22 грудня – у найкоротший світловий день в році, коли міста та села запалюють вогні, немов нагадуючи про свято енергетиків, робота яких – дарувати людям світло і тепло. Від вашої професійної майстерності залежить надійність, стабільність та ефективність не лише енергетичної галузі, але й добробут в кожній оселі наших земляків»,  – сказала Наталія Кирийчук.

 

         Директор Лугинського РЕМу Євген Васьківський теж привітав колег зі святом, вручив подяки працівникам і відзначив трьох ветеранів галузі. Людей, які багато років життя присвятили районній енергетиці шанують і поважають в колективі, тож Євген Васьківський запросив до слова попереднього багаторічного директора РЕМу Василя Губарця, який розбудовував енергетичну галузь Лугинщини.

 

         Обидва директори – нинішній і колишній – подякували колективу за відповідальність у роботі і побажали всіляких гараздів.

 « повернутися до списку новин

Корисні посилання: