Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

У 2019 році Житомирщина спрямує понад 775 млн грн на ремонт місцевих доріг – Ігор Гундич

Переглядів: 142

Цьогоріч із Дорожнього фонду Житомирська область отримає понад 775 млн грн на ремонт та експлуатаційне утримання місцевих доріг. В першу робитимемо дороги місцевого значення, які ведуть до опорних шкіл та дитячих садків.

 

На цьому акцентував голова ОДА Ігор Гундич у програмі «Актуально» на телеканалі «Союз-ТВ».

 

«Проїхавши по зустрічах в ОТГ, почув дуже багато нарікань на дороги. І це зрозуміло, адже до створення Дорожнього фонду ніхто ситуації не міг змінити. Лише із 2018 року, коли запрацював Державний фонд, держава щороку виділятиме субвенцію на ремонт доріг. Цього року Житомирщина отримає понад 775 млн грн, за які будемо покращувати якість місцевих доріг. Близько половини цих коштів піде на експлуатаційне утримання доріг, ще частина – на поточний та капітальний ремонти», – розповів Ігор Гундич.

 

Як і минулого року, до питання ремонтів доріг підхід є комплексним.

 

«В першу чергу робитимемо дороги місцевого значення, які ведуть до опорних шкіл та дитячих садочків. Адже коли купуємо новий автобус, то нелогічно, що він їздить по поганій дорозі. Тому тут має бути комплексний підхід – дороги, освітлення до школи тощо. Ми уже зібрали всі пропозиції, і коли об’їжджали громади, показували, яку дорогу готові зробити у 2019 році, яку у 2020 та 2021 роках. І зазвичай це знаходило підтримку, хоча під час обговорень люди самі додавали, яку дорогу ще потрібно зробити. І ми включали її до перспективного плану», – наголосив керівник області.

 

Нагадаємо, що під час ефіру Ігор Гундич зазначив, що Рада регіонального розвитку Житомирщин зібрала понад 3 тисячі жителів області.« повернутися до списку новин

Корисні посилання: