Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

АЧС – небезпека поруч

Переглядів: 108

22 травня на базі Лугинської лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи та районної лікарні ветеринарної медицини пройшов семінар-навчання на тему «АЧС – небезпека поруч». В семінарі брали участь фахівці районного управління ДПСС та районної лікарні ветеринарної медицини, директор Коростенської міжрайонної державної лабораторії ДПСС та завідуюча лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи.

Семінар був розділений на дві частини: теоретичну та практичну.

З вступним словом виступив начальник Лугинського районного управління ДПСС Ейсмонт В.Ф., в якому наголосив на тому, що на території Житомирської області знову зареєстровано спалах АЧС, а саме в Хорошівському районі.

Директор Коростенської міжрайонної державної лабораторії ДПСС Слобожан О.В. прочитав лекцію про Африканську Чуму Свиней (АЧС), про випадок виявлення хвороби в Хорошівському районі, про те, якої економічної шкоди завдає дана хвороба.

Завідуюча Лугинської лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи Іванчук О.І. продемонструвала, які патологічні зміни можна побачити при огляді свинячої туши та голови, характерні для АЧС.

Друга частина семінару проводилась в лікарні ветеринарної медицини. Фахівцям лікарні та районного управління було продемонстровано слайди, на яких зображена характерна для АЧС патологічна картина.

На завершення семінару Ейсмонт В.Ф. наголосив, що при найменшій підозрі на захворювання свиней в господарствах різної форми власності та приватному секторі необхідно негайно інформувати дільничних лікарів та районну лікарню ветеринарної медицини та районне управління ДПСС.

 

Держпродспоживслужба Лугинського району« повернутися до списку новин

Корисні посилання: