Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Голова РДА Наталія Кирийчук на сесії райради ініціює питання роботи цілодобової аптеки в Лугинах

Переглядів: 451

Тридцять дев’ята сесія районної ради відбулась сьогодні, 15 лютого, в залі засідань РДА. Участь у роботі сесії взяли 17 депутатів ради, голова РДА Наталія Кирийчук та депутат обласної ради Андрій Озерчук.

Перед початком сесії керівники району провели церемонію нагородження переможців районного мовно-історичного конкурсу «Тернистий шлях до соборності України», який проводивсь серед старшокласників з нагоди 100-річчя проголошення Соборності України. Автори найкращих робіт були відзначені енциклопедіями та спільними Грамотами райдержадміністрації, райради та селищної ради.

Перед присутніми в залі виступив депутат обласної ради Андрій Озерчук, який розповів про своє бачення покращення життя в районі. Андрій Миколайович наголосив, що лише спільними діями на всіх рівнях можна добитися бажаного для Лугинщини результату. Він заявив, що, аби уникнути будь-яких політичних спекуляцій, прийняв рішення про свою безпартійність.

За порядком денним депутати розглянули 16 питань та 2 питання у «Різному». Зважаючи на те, що в районі не працює жодна цілодобова аптека, голова РДА Наталія Кирийчук ініціювала розгляд питання зі створення такої у ЦРЛ.« повернутися до списку новин

Корисні посилання: