Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

«Кошти від розмитнення «євроблях» спрямовані на додаткові виплати пенсіонерам», – голова РДА Наталія Кирийчук

Переглядів: 263

Голова райдержадміністрації Наталія Кирийчук продовжує практику виїзних зустрічей із жителями населених пунктів Лугинщини.

20 березня такі зустрічі пройдуть у селах Кремне та Червона Волока. Почути про проблеми людей та дати необхідні роз’яснення приїхав очільник департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОДА Віктор Градівський.

Як показала практика попередніх виїзних зустрічей голови адміністрації із жителями, велика кількість питань стосується нарахування пенсії та її перерахунку. Тож участь у черговій зустрічі взяла і представник Пенсійного фонду Олена Лукиша. З-поміж іншого, вона розповіла, що загалом на Житомирщині завдяки соціальній ініціативі Президента Петра Порошенка одноразову доплату у березні та квітні отримають майже 80 тисяч пенсіонерів, які мають великий стаж.

Наталія Кирийчук зазначила, що індексація пенсій та соціальна ініціатива щодо додаткових виплат пенсіонерам також є частиною програми боротьби із бідністю. «Ця соціальна ініціатива, яку запропонував Президент України, виникла після того, як підвели підсумки пільгового розмитнення автомобілів на єврономерах. Всі платежі від розмитнення цих авто надходили безпосередньо на рахунки Пенсійного фонду України», – зазначила голова РДА.

Інші питання, що піднімались жителями: харчування дітей, забезпечення пільгових категорій громадян путівками, ремонт доріг, виплата дотацій на утримання молодняку ВРХ, питання медичної галузі – були зафіксовані та прийняті до роботи.

Наталія Кирийчук та присутні на зустрічі спеціалісти надали людям детальні роз’яснення та необхідні рекомендації.

 « повернутися до списку новин

Корисні посилання: