Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Про монетизацію житлових субсидій

Переглядів: 325

Голова РДА Наталія Кирийчук провела нараду з надавачами комунальних послуг, на якій обговорено порядок взаємодії учасників на усіх етапах монетизації.

Із 1 січня набрала чинності постанова Кабміну від 27 грудня 2018 р. № 1176 «Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі».

Наталія Кирийчук розповіла представникам комунальних підприємств, газової служби та РЕМу, що урядом запроваджується механізм надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Це означає, що їх отримувачі можуть залишати собі зекономлені в результаті ощадливого споживання енергоносіїв кошти. Таким чином монетизація стане додатковим стимулом для енергоефективності.

Начальник відділу субсидій УПСЗН РДА Людмила Карпенко роз’яснила присутнім, що, відповідно до постанови, механізм запровадження надання субсидій у грошовій формі буде проходити в три етапи. Перший етап має розпочатися 1 січня 2019 року і буде поширюватися на тих громадян, які будуть звертатися за субсидією з новим пакетом документів. На другому етапі до монетизації повинні бути залучені громадяни, яким буде призначено субсидію на неопалювальний період 2019 року. На третьому етапі очікується повний перехід на надання субсидій у грошовій формі.

Уповноваженим банком, який забезпечує банківське обслуговування реалізації механізму надання житлових субсидій у грошовій формі, є ПАТ «Державний ощадний банк України».

 « повернутися до списку новин

Корисні посилання: