Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Децентралізація скорочує відстань між громадянином і владою

Переглядів: 270

«Реформи, які ініціював Президент України Петро Порошенко, позитивно змінюють життя людей», – сказала голова РДА Наталія Кирийчук під час зустрічі із жителями Степанівського та Старосільського старостинських округів.

 «Один із важливих і успішних пунктів державної політики – децентралізація, передача повноважень і відповідальності за життя громад самим громадам, скорочення відстані між громадянином і владою», – наголосила Наталія Кирийчук.

В рамках децентралізації місцевій владі були передані акцизи, частина інших податків, розширено податкову базу. Голова РДА зазначила, що реформа децентралізації на Лугинщині, як і в цілому в країні, хоч ще і не завершилась, але позитивні результати її впровадження суспільство вже зафіксувало.

Ремонтуються школи району, закуповується таке необхідне для медичної галузі обладнання, покращено технічну базу ОТГ.

«Ці позитивні зрушення – лише перші ластівки. На 2019-2021 роки затверджено перспективний план розвитку громади, тож вже у найближчі 3 роки децентралізація дасть нові покращення – нові дороги, спортивний і дитячі майданчики, енергоефективні школи, освітлення вулиць», – додала Наталія Кирийчук.

 « повернутися до списку новин

Корисні посилання: