Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

30-річчя виведення військ із Афганістану

Переглядів: 227

З нагоди 30-ї річниці виведення радянських військ із Афганістану біля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам традиційно зібралась Спілка афганців району на чолі з її головою Сергієм Осадчуком.

Разом із афганцями віддати данину пам’яті і шани воїнам-інтернаціоналістам прибули голова РДА Наталія Кирийчук, голова райради Олександр Губарець, голова селищної ради Петро Мельник.

Вшанувати воїнів-афганців у Червону Волоку, а потім і в райцентр приїхав депутат обласної ради Андрій Озерчук.

Після покладання квітів до пам’ятного знаку урочистості перемістились до районного Будинку культури, де посадовці зі сцени висловили вдячність воїнам-інтернаціоналістам Лугинщини.

«Літопис афганської війни містить безліч прикладів героїзму, не применшує честь та гідність воїнів, які самовіддано виконували свій обов’язок в горах та пустелях, в наступі та обороні, при рятуванні бойових товаришів та мирних жителів країни», – сказала у своєму виступі голова РДА Наталія Кирийчук.

Від імені народного депутата України Володимира Арешонкова із 30-ю річницею виведення військ із Афганістану присутніх привітав помічник нардепа Станіслав Івчук.

 

 « повернутися до списку новин

Корисні посилання: