Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Разом з батьками про вибір професії

Переглядів: 106

Разом з батьками дев’ятикласників про вибір професії сьогодні говорили на зустрічі у Лугинській гімназії, на яку на запрошення психолога закладу завітала і провідний фахівець з профорієнтації відділу сприяння зайнятості в Лугинському районі Коростенського МЦЗ Ольга Омельчук. Фахівець ознайомила присутніх з ситуацією на ринку праці, розповіла про професії, які є актуальними на сучасному ринку праці і які будуть у тренді в майбутньому, використавши анімаційні відеоролики профорієнтаційного спрямування, а також повідомила, в яких навчальних закладах України можна здобути ці та інші професії.

В ході зустрічі пройшло жваве обговорення проблеми вибору майбутньої професії школярами, впливу на цей вибір з боку батьків, мотивів, які керують вибором, та помилок, яких припускаються учні, обираючи фах. Разом з присутніми за заході учнями було детально обговорено формулу правильного вибору професії «Хочу-Можу-Треба».

Крім того, батьки дізналися про нові сервіси Державної служби зайнятості: створеній Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри та профдіагностичного комплексу для безкоштовного он-лайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа».

Під час заходу 12 батьків отримали корисні поради фахівця служби зайнятості щодо свідомого вибору дітьми майбутньої професії. Профінформаційна робота з батьками сприяє глибшому розумінню їхньої відповідальності у формуванні професійних вподобань дитини, уважнішого ставлення до дитячих інтересів, здібностей і зміцненню контактів між сім’єю та школою.

 

 

 

О.В. Омельчук,

провідний фахівець з профорієнтації« повернутися до списку новин

Корисні посилання: