Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Голова Лугинської селищної ради Петро Мельник прозвітував про проведену роботу

Переглядів: 294

Голова селищної ради Петро Мельник сьогодні, 1 березня, у Будинку дитячої творчості прозвітував про свою роботу і роботу селищної ради за 2018 рік. Послухати керівника ОТГ прийшов повен зал лугинчан.

На зібрання також прибули народний депутат України Сергій Пашинський, депутат обласної ради Андрій Озерчук, голова РДА Наталія Кирийчук, голова та депутати районної ради.

Після звіту Петро Мельник відповів на запитання присутніх та вручив Подяки за допомогу і співпрацю нардепу та депутату облради від Лугинщини, ще одна Подяка чекає нардепа Володимира Арешонкова, який на зібрання не прибув.

Народний депутат України Сергій Пашинський вручив подарунки від фонду свого імені найактивнішим членам громади – старостам і працівникам культури, а також оргтехніку для управління праці та соціального захисту РДА.

Затим гості відправились на урочисте відкриття модульної автостанції в смт Лугини. Сергій Пашинський запевнив присутніх, що модульна автостанція – це тимчасове рішення і натякнув, що включиться у вирішення проблеми повноцінної автостанції в райцентрі.« повернутися до списку новин

Корисні посилання: