Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Делегація освітян району відвідала біотехнологічний ліцей у селі Радовель Олевського району

Переглядів: 464

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, районного методичного кабінету та з ініціативи начальника відділу Борової О.М. 10.05.2019 року делегація  освітян району   відвідала один із найсучасніших закладів Нового освітнього простору України – біотехнологічний ліцей у селі Радовель Олевського району.

Організатор та меценат створення такого найсучасного навчального закладу уродженець села  - Михайло Весельський.

Яскравий дизайн, сучасні меблі, інтерактивні панелі (їх в закладі 26), безпечний малошумний ліфт  OTIS, що виробляє електроенергію - все це працює для дітей, які живуть в сільській місцевості. Крім того, у них є можливість всебічного фізичного розвитку (футбол, баскетбол, тхеквондо, спортивні та сучасні танці) та  трудового виховання (заняття в майстернях по металу, дереву, гончарству, навчання кулінарії, біотехнології, робототехніка).

По завершенню екскурсії кожен з учасників зробив висновок, що створення потужного навчального закладу з Європейським підходом до навчання у віддалених північних районах Житомирської області  є реальністю.

Поїздка відбулась за фінансової підтримки районної організації Профспілки працівників освіти і науки України.« повернутися до списку новин

Корисні посилання: