Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Виконуючи норми закону

Переглядів: 222

         22.07.2019 року в рамках виконання ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» від 07.12.2017 року начальником Лугинського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області майором внутрішньої служби Ярославою Ярославівною Омельчук було проведено робочу зустріч із керівником Лугинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Сергієм Миколайовичем Карпенковим.

         В ході проведення зустрічі були обговорені проблемні питання практичної реалізації норм закону, особливості роботи з тими чи іншими порушниками у світлі звернення уваги неплатників аліментів на свої обов’язки перед дітьми. Адже аліменти – це, в першу чергу, допомога дитині, сприяння у її розвитку, маленька частка внесена одним з батьків для покращення її життя. І аж ніяк не примха держави, яку необхідно обійти стороною.

         Також було обговорено питання перерахунку коштів за відпрацьовані суспільно корисні роботи порушниками на рахунки їх дітей та узгоджено порядок спільної роботи на майбутнє.

 

 Ярослава Омельчук,

начальник Лугинського РС

 « повернутися до списку новин

Корисні посилання: