23 Квітня, 2024 р., 09:31
Міністерство освіти і науки України презентувало звіт із Моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої і фахової передвищої освіти, які завершили навчання за державним або регіональним замовленням.
23 Квітня, 2024 р., 09:00
23 Квітня, 2024 р., 08:26
Слава Україні! Розпочалася сімсот дев’яноста доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.
22 Квітня, 2024 р., 19:36
За фінансової підтримки Міністерства соціальної політики, діти візьмуть участь у тематичній зміні «Ми – незламні Українці!» у Міжнародному дитячому центрі Артек.
22 Квітня, 2024 р., 16:57
За дорученням начальника Житомирської ОВА, його заступник з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько провів нараду щодо початку  роботи комісії, яка має здійснити  контрольну перевірку стану організації заходів  цивільного захисту на території області.
22 Квітня, 2024 р., 15:19
Гайд безбар’єрних подій – посібник із практичними рішеннями щодо підготовки та проведення онлайн та офлайн заходів, створений у межах ініціативи першої леді Олена Зеленська «Без бар’єрів».
22 Квітня, 2024 р., 14:17
МКІП оголошує про початок подання заявок для відбору проєктів робіт з реставрації, консервації, ремонту пам’яток культурної спадщини. Зокрема, це стосується замків, інших фортифікаційних, оборонних, палацово-паркових комплексів, реконструкції, капітального ремонту, будівництва, благоустрою об’єктів культурного призначення та інших об’єктів державної форми власності, які будуть реалізовані в рамках програми «Велике будівництво».
22 Квітня, 2024 р., 12:40
На майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко традиційно підбив підсумки роботи за тиждень.
22 Квітня, 2024 р., 12:21
Навіщо відстежувати, що впливає на твої емоції протягом дня? Як це може вплинути на покращення твого стану? Більше про трекер настрою та його приклади — читай в каруселі.
22 Квітня, 2024 р., 11:31
          Коростенський міський центр соціальних служб різносторонньо  надає свою підтримку та допомогу населенню. В часи війни, вона відчувається максимально. Адже напруженість, що існує в суспільстві, збільшення кількості громадян, які соціально незахищені призводять до постійної потреби кваліфікованої спільної роботи організацій громади.
22 Квітня, 2024 р., 09:00
22 Квітня, 2024 р., 08:28
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 22.04.24 орієнтовно склали:
22 Квітня, 2024 р., 08:26
Слава Україні! Розпочалася сімсот вісімдесят дев’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.
22 Квітня, 2024 р., 08:00
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!
19 Квітня, 2024 р., 15:10
Під час брифінгу йшлося про тендерні закупівлі, які пов’язані з закладами освіти та охорони здоров’я.
19 Квітня, 2024 р., 11:46
18 квітня відбулось  чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.