Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Рятувальники закликають батьків дбати про безпеку дітей під час літніх канікул!

Переглядів: 85

 

Щодня в Україні виникають десятки надзвичайних подій, на яких гинуть та травмуються наші співвітчизники. Більшість із них — нещасні випадки або наслідки легковажного ставлення до безпеки самих же громадян. Проте найбільш прикро, коли за недбалість дорослих доводиться розплачуватися здоров'ям або життям маленьких дітей. Схоже, що прості заклики рятувальників малоефективні для більшості громадян. Кожен впевнений, що біда може статися з будь-ким, але не з ними...

Загалом, ситуація що спостерігається щороку під час літніх канікул — черговий доказ того, що втрата пильності і недбальство батьків зазвичай можуть обернутися справжньою трагедією для цілої родини.

Тож, аби нагадати дорослим про те, чого може коштувати байдуже ставлення до безпеки у відношенні до власних дітей, Державна служба України з надзвичайних ситуацій посилює профілактичну роботу серед населення.

 

Шановні батьки!

Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади та газове обладнання знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці.

Не залишайте дітей вдома самих, якщо вони не в змозі самостійно вирішити проблеми, які можуть виникнути.

Вирушаючи на відпочинок до водойми або на природу, слідкуйте за тим, щоб діти не залишались без нагляду.

Слідкуйте за тим, щоб малолітні діти не відвідували самостійно місцеві ставки, річки, покинуті будівлі.

Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!

 

В.К.Оксенчук,

т.в.о. начальника Лугинського районного сектору

Управління ДСНС України у Житомирській області                                                                              « повернутися до списку новин

Корисні посилання: