Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Зверніться до Президента України за допомогою електронної петиції

Переглядів: 40

На сайті офіційного Інтернет-представництва Президента України вивчаються потреби і запити населення, які  відображаються через формування електронних петицій.

Електронна петиція — це особлива форма колективного звернення громадян. Електронна петиція є одним з інструментів електронної демократії. Українське законодавство визначає електронну петицію як колективне звернення в електронній формі до суб’єкту владних повноважень у вигляді тексту скарги (протесту) та/або пропозиції. Суб’єкт владних повноважень має на електронну петицію публічно оголосити свою позицію стосовно згоди чи незгоди по суті петиції, інформувати про аргументи у разі незгоди та організувати спільну з авторами та їх прихильниками роботу з розроблення та втілення плану реалізації петиції у разі згоди. 

Електронна петиція, адресована відповідно Президенту України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України, розглядається у особливому порядку за умови збору на її підтримку не менш як 25000 підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня оприлюднення петиції.

Переглянути перелік петицій чи створити нову петицію можна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/search?search_form=basic&text=

 « повернутися до списку новин

Корисні посилання: