Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Семінар для підприємців

Переглядів: 56

У Лугинській РДА обласні спеціалісти провели інформаційно-консультаційний семінар для  суб’єктів підприємництва та бажаючих займатися підприємницькою діяльністю, підприємств і організацій усіх форм власності.

Представник департаменту агропромислового розвитку та економічної політики  облдержадміністрації розповів про сприяння розвитку малого і середнього підприємництва, фінансову підтримку суб’єктам малого і середнього підприємництва, надання адміністративних послуг.

Про актуальні питання щодо застосування трудового законодавства присутні у залі представники установ і організацій району мали змогу поспілкуватися із фахівцями департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації. Зокрема, під час семінару були підняті питання дотримання державних гарантій з оплати праці, легальної зайнятості, особливості укладання колективних договорів, а також порядок застосування норм трудового законодавства у разі призову працівників  на військову службу.

Спеціаліст Головного територіального управління юстиції у Житомирській області розповів про основні положення законодавства України щодо реєстрації речових прав на нерухоме майно, превентивні заходи з захисту порушених майнових та корпоративних прав, порядок нотаріального посвідчення документів.« повернутися до списку новин

Корисні посилання: