Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Пункти обігріву

Переглядів: 37

         З метою унебезпечення громадян, особливо громадян похилого віку, інвалідів, які проживають самотньо, бездомних від переохолодження вжито заходи щодо забезпечення своєчасного надання допомоги таким громадянам з 30.09.2019 відновлено роботу районного оперативного штабу для координації дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій внаслідок несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду 2019-2020 років.

На базі прийомного відділення центральної районної лікарні, що знаходиться за адресою: смт. Лугини, вул.Червона Гірка, буд.23, забезпечено готовність до оперативного розгортання місць для ночівлі та обігріву, пунктів роздачі гарячої їжі  та теплого одягу, для бездомних та бездоглядних осіб.

         В амбулаторії загальної практики- сімейної медицини С.Липники, амбулаторї загальної практики- сімейної медицини, с.В.Дивлин, амбулаторії загальної практики- сімейної медицини, с.Кремне розміщено пункти роздачі гарячої їжі.

        

Тетяна Татарнікова

Головний спеціаліст сектору забезпечення  інвалідів, ветеранів війни та праці УПСЗН Лугинської РДА« повернутися до списку новин

Корисні посилання: