Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Образ чоловіка у суспільстві

Переглядів: 154

18.10.2019 року Лугинським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації»  у Житомирській області спільно з директором Лугинського РЦСССДМ Татарніковою Світланою Олексіївною , фахівцем із соціальної роботи першої категорії Мироновою Альоною Вікторівною та волонтером пробації Лукишею Андрієм Вікторовичем під час проведення реєстрації засуджених осіб чоловічої статі було проведено індивідуально-профілактичну роботу з нагоди Дня захисника України, що відзначалося напередодні.

          В ході роботи із засудженими були проведені бесіди на тему чоловічої мужності, поняття  «образу чоловіка» у суспільстві, його значення для сімї, роль у вихованні дітей та обов’язки перед державою. Було підняте питання, що означає бути «справжнім чоловіком» , які риси в характері чоловіка повинні бути присутніми  в першу чергу та що таке відповідальність. Обговорювалась  здатність контролювати свої слова і вчинки, вміння тримати себе в руках, не йти на поводу у емоцій.Зокрема акцентувалася увага на вмінні бути стриманим, не діяти імпульсивно, по першому спонуканню, без попереднього обдумування, аби вподальшому їх слова мали силу та вагу і вони не шкодували про свої вчинки.  

       Тож в ході здійсненої роботи засудженим було надано поради, як поєднувати в собі мужність, щедрість, почуття гумору, людяність, гуманність, та впевненість в собі.

 

Начальник Лугинського РС майор внутрішньої служби Ярослава Омельчук

        « повернутися до списку новин

Корисні посилання: