Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Діячі культури району відзначають професійне свято

Переглядів: 576

Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у районному Будинку культури відбулись урочистості.

Діячів культури Лугинщини привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Олена Ренкас, голова районної ради Олександр Губарець, заступник голови Лугинської селищної ради Віктор Давидюк.

«Сердечно вітаємо із вашим святом – святом усіх тих, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати духовні скарби нашого народу. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну»,  сказала у вітальній промові Олена Ренкас та побажала працівникам культури натхнення, життєвих перемог, здійснення планів і мрій.

Спільними грамотами Лугинської районної державної адміністрації та Лугинської районної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм були нагороджені спеціаліст з охорони культурної спадщини Лугинської районної державної адміністрації Лариса Дородько та методист районного будинку культури Наталія Бичковська.

Заступник селищного голови Віктор Давидюк з нагоди свята також вручив грамоти від Лугинської селищної ради. Привітали колег начальник відділу культури райдержадміністрації Олеся Стужук-Квік та директор районного Будинку культури Олег Шрам.

Олеся Стужук-Квік нагородила подяками Літківську і Липниківську сільські ради та Лугинську селищну раду за підтримку і допомогу.

Працівники і аматори культури Лугинщини підготували змістовну програму із різноманітними художніми номерами.« повернутися до списку новин

Корисні посилання: