Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Консультації працівникам райдержадміністрації, яких планують вивільнити

Переглядів: 45

15 листопада 2019 року в приміщенні райдержадміністрації відбувся інформаційний семінар з вивільнюваними працівниками відділів та управлінь Лугинської РДА. Участь у семінарі взяли понад 30 осіб. Головною метою зустрічі було надання фахової допомоги працівникам, що плануються до вивільнення, та інформування про соціальні гарантії та послуги державної служби зайнятості.

Заступник начальника відділу сприяння зайнятості у Лугинському районі Коростенського МЦЗ Світлана Ущаповська та провідні фахівці цього відділу Ольга Омельчук та Інна Золочевська ознайомили присутніх з інформацією про стан ринку праці регіону, актуальними вакансіями, послугами та сучасними електронними сервісами державної служби зайнятості. Увагу присутніх зосередили на порядку реєстрації в службі зайнятості, можливості пошуку роботи, як самостійно, так і за допомогою кар’єрних радників, про потребу на ринку праці, профорієнтації, можливості професійного навчання та започаткування власної справи за рахунок державної служби зайнятості.

Зустріч пройшла у формі діалогу. Присутні на семінарі мали можливість поставити запитання, на які отримали вичерпні відповіді. По завершенню заходу представнику кадрової служби РДА надано профільні анкети кандидата на працевлаштування для подальшого розроблення стратегії кар’єрного супроводу з метою визначення комплексу заходів із запобігання безробіттю з урахуванням індивідуальних особливостей клієнта.

 

 

 

 О.В. Омельчук,

провідний фахівець з профорієнтації

 « повернутися до списку новин

Корисні посилання: