Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

З Днем Гідності та Свободи

Переглядів: 23

21 листопада країна відзначає День Гідності та Свободи. В цей день ми вшановуємо патріотизм й мужність наших співвітчизників, які стали на захист демократичних цінностей, громадянських прав і свобод, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Гідний поваги народ має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за свободу та незалежність Батьківщини. Низько вклоняюсь героям Небесної сотні за їх подвиг, дякуємо нашим військовим, які звільняють українську землю від чужоземних окупантів.

Символічно, що наш загальнонаціональний День Гідності і Свободи співпадає з великим християнським святом – Собором Архистратига Михаїла та безплотних Сил Небесних. Захищаючи Божу славу, Архістратиг Михаїл повстав проти зла і переміг його. З Божою допомогою і ми здолаємо зло, яке так хоче знищити Україну.

Бажаю, щоб наша боротьба закінчилася перемогою. Але мусимо зрозуміти, що Україну будує кожен із нас своїми вчинками, своєю працею і своєю системою цінностей. Важливо, щоб ці цінності базувалися на моралі та державотворчому патріотизмі.

Миру, добробуту та наснаги всім нам.

Слава Україні!

 

Олена РЕНКАС,

перший заступник

голови адміністрації

   

 

 

 

 

 

 

           

 « повернутися до списку новин

Корисні посилання: