Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Безкоштовне лікування

Переглядів: 34

 

 

Державний заклад «Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення Міністерства охорони здоров'я України», розташований в заповідній зоні м. Києва, Пуща Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, стаціонарну - дітям від 1-го до 18 років, постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, а з вересня 2019 року – також дітям, батьки яких є учасниками бойових дій в зоні АТО або такі, що втратили батьків в зоні АТО.

Діти та дорослі можуть звертатися за направленням лікувального закладу або самостійно, як індивідуально, так і групами.

До стаціонару госпіталізуються діти для комплексного обстеження та лікування, оздоровлення, яке не позбавляє дитину права на санаторно-курортну путівку. Діти до 4-річного віку госпіталізуються з мамою по догляду, віком понад 4 роки з мамою – за клінічними показами.

Створено можливості для поєднання обстеження, лікування та оздоровлення з навчанням.

Бажаючих оздоровитись, обстежитись та пройти курс лікування просимо звертатись до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: смт Лугини, вул. Ч.Гірка, 21, кабінет № 1. Роз’яснення та консультацію можна отримати за телефоном 9-16-98.

 

Тетяна Тарасова

завідувач сектору забезпечення інвалідів,

ветеранів війни та праці УПСЗН РДА« повернутися до списку новин

Корисні посилання: