Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Звідки береться дефіцит районного бюджету

Переглядів: 426

Чергова 44-а сесія районної ради відбулась сьогодні, 6 грудня, в залі засідань РДА. Участь у сесії, яку провів голова райради Олександр Губарець, взяли 19 депутатів ради, голова райдержадміністрації Тетяна Козак, селищний голова Петро Мельник, керівники підрозділів РДА, установ і організацій району.

На розгляд сесії було винесено 13 питань, зокрема затвердження Програми соціального і економічного розвитку району на 2020 рік, надання безоплатної правової допомоги жителям району на 2020-2021 роки; медичні питання: реорганізацію Лугинської ЦРЛ шляхом перетворення в КНП «Лугинська центральна районна лікарня» та затвердження переліку платних послуг Лугинської ЦРЛ, списання медтехніки та засобів; деякі організаційні питання. Також депутати вирішили звернутися до Асоціації «Українське торфове товариство» щодо виключення з переліку об’єктів, які підлягають приватизації, єдиний майновий комплекс «Житомирторф».

Та найбільше дискусій викликало внесення змін до районного бюджету. Після доповіді начальника управління фінансів РДА Лідії Паламарчук депутати висловились про недоцільність певних змін у бюджеті, зокрема у частині співфінансування закладів культури.

Голова РДА Тетяна Козак долучилась до дискусії, зауваживши, що такі заклади як, наприклад, музична школа, мають бути профінансовані також і за рахунок бюджету селищної ради, адже більшість учнів – це жителі громади. До селищної ради неодноразово були направлені відповідні звернення і листи, однак відповідей не було, внаслідок чого виникає заборгованість по заробітній платі перед працівниками музшколи.

Свою точку зору з цього приводу висловив і селищний голова Петро Мельник, зазначивши, що необхідно спочатку провести оптимізацію закладів культури, і після цього депутати селищної ради розглянуть відповідне питання про прийняття закладів.« повернутися до списку новин

Корисні посилання: