Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Лугинщина вшановує ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Переглядів: 244

Напередодні Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції у райцентрі провели заходи зі вшанування.

Представники влади, громадськості, учні та педагоги поклали квіти до пам’ятника жертвам аварії на ЧАЕС.

 На урочистостях, які проходили у районному Будинку культури, голова РДА Тетяна Козак та заступник голови райради Іван Шишук вручили Подяку ліквідатору аварії – Тетяні Невойт.

У своєму виступі Тетяна Козак подякувала ліквідаторам аварії на ЧАЕС: «Якби не ваша мужність і самопожертва, наслідки аварії були б ще жахливішими. Низько схиляю голову перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити лихо. Від імені всіх жителів району щиросердно дякую за ваш подвиг».

Станіслав Івчук, помічник народного депутата України Володимира Арешонкова, передав Подяки від нардепа Олександрові Рябощуку та Павлу Фрусевичу.

Подяки ліквідаторам аварії на ЧАЕС разом із головою РДА Тетяною Козак вручила також голова Лугинської районної організації ВГО «Союз Чорнобиль Україна» Юлія Кравчук.

Присутні на урочистостях переглянули відео про ліквідацію аварії та вшанували загиблих хвилиною мовчання.

По завершенню заходів ще з однією Подякою керівники району завітали до Павла Таргонського, який за станом здоров’я не зміг бути на урочистостях.« повернутися до списку новин

Корисні посилання: