Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

РОЗПОЧАВ РОБОТУ ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ЗАБУДОВНИКА

Переглядів: 30

         Розпочав роботу електронний кабінет забудовника. Реєстрація та отримання документів, дозволи, ліцензії та сертифікати щодо об’єктів будівництва  – автоматизовано.

За словами Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, уряд зробив перший крок до знищення корупції в будівельній сфері. Електронний кабінет забудовника – це повністю автоматизовані послуги, які надаються миттєво і без участі чиновника.

Запуск електронного кабінету забудовника відбуватиметься в кілька етапів. На першому передбачено надання послуг з отримання документів для будівель класу наслідків СС1, а це житлові та промислові будівлі (до чотирьох поверхів), а також – об’єкти лінійної інфраструктури і навіть дороги. Це стосуватимуться всіх етапів будівництва: підготовчих та будівельних робіт, а також – прийняття будівлі в експлуатацію.

На наступному етапі, вже за декілька місяців будуть доступними онлайн-послуги також стосовно об’єктів, що за класом належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками.

Інформація в електронному кабінеті забудовника буде перевірятися автоматично, у тому числі – щодо права власності на ділянку та її цільове призначення, параметрів відповідності об’єкту до СС1: квадратура, кількість поверхів тощо.

За словами Міністра розвитку громад та територій України Альони Бабак, вже зареєстровано Наказ, який регламентує роботу електронного кабінету забудовника. Усі, хто будуть користуватися послугами, отримають інформацію про те, що і як їм робити.

«Людям, які хочуть будувати, більше не потрібно проходити через бюрократичні кола», – резюмувала Міністр і додала, що онлайн-сервіс доступний на порталі ДАБІ за лінком: https://e-dabi.gov.ua/, через вхід до особистого кабінету.« повернутися до списку новин

Корисні посилання: