Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Стихійна торгівля – небезпечне для здоров’я явище

Переглядів: 214

Боротьба зі стихійною торгівлею на території району обговорювалась сьогодні, 24 грудня, на нараді у райдержадміністрації. Участь в обговоренні взяли голова РДА Тетяна Козак, голова районної ради Олександр Губарець, селищний і сільські голови, фахівці держпродспоживслужби в районі.

Керівник держпродспоживслужби Віктор Ейсмонт розповів про проведені рейди та виявлені порушення. Присутнім у залі було наголошено на неприпустимості ведення торгівлі у необладнаних для цього місцях, адже це може призвести до багатьох захворювань. Якщо у райцентрі ведеться активна робота з подолання цієї проблеми: відкриття м’ясного павільйону на базарі, завершення будівництва критого ринку, то у селах ситуація дещо складніша. Адже люди похилого віку не завжди мають змогу приїхати до Лугин для закупки продуктів харчування.

Внаслідок жвавого обговорення за участі представників громад, було вирішено вивчити можливість облаштування місць для ведення торгівлі, особливо у віддалених від райцентру населених пунктах.« повернутися до списку новин

Корисні посилання: