Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Визначено графік роботи

Переглядів: 138

          В рамках  Меморандуму про співпрацю між філією Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області та Коростенським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги,  09.01.2020 року начальником Лугинського РС філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області було проведено робочу зустріч із керівником «Лугинського бюро правової допомоги» Савчуком Ярославом Валентиновичем.

  В ході робочої зустрічі було вирішено, що кожну 3-ю п’ятницю місяця в кабінеті районного сектору керівник «Лугинського бюро правової допомоги» буде проводити консультаційний прийом осіб, що перебувають на обліку Лугинського РС, з метою надання їм, в разі потреби, допомоги правового характеру.

   Адже засуджені та правопорушники – це громадяни України, які, як і решта, потребують підтримки та допомоги, особливо в сфері, пов’язаній із нормами законодавства. Є велика надія, що співпраця між районним сектором та бюро правової допомоги принесе у 2020 році хороший результат та допомогу не одному підобліковому порушнику закону.

 

Ярослава Омельчук,

начальник Лугинського районного сектору

майор внутрішньої служби« повернутися до списку новин

Корисні посилання: