Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Робоча поїздка голови Лугинської районної державної адміністрації Житомирської області до села Липники

Переглядів: 139

Голова Лугинської районної державної адміністрації Житомирської області Тетяна Козак 8 січня 2020 року здійснила робочу поїздку до села Липники щодо крадіжки водогону.

Сільський голова Олександр Рябчук повідомив та надав підтверджуючі документи про те, що впродовж 2 років неодноразово звертався до Лугинського відділення поліції Коростенського ВП ГУНП в Житомирській області щодо розслідування розкрадання водогінних мереж, які знаходяться на балансі КП «Слава».

Зі слів сільського голови, впродовж цього часу слідчі дії по факту крадіжки не проводились, що свідчить про бездіяльність Лугинського відділення поліції Коростенського ВП ГУНП в Житомирській області у розслідуванні цієї справи. Голова райдержадміністрації Тетяна Козак пообіцяла посприяти у вирішенні даного питання та звернутись до правоохоронних органів з відповідними листами.

Під час відвідування Липниківського лісництва ДП «Лугинське лісове господарство» його працівники за вказівкою директора Анатолія Павленка намагались перешкоджати голові райдержадміністрації зайти на територію підприємства.  На території лісництва було виявлено зрізану деревину без відповідного маркування.

Також голова райдержадміністрації відвідала заклади соціальної сфери села та поспілкувалась з їх керівниками – Іванченко С.М., Невмержицьким І.Є., Андрійчуком С.В. та Оксенчук Н.Г.« повернутися до списку новин

Корисні посилання: