Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Обласна профілактична акція «Тепла домівка, зігріта турботою»

Переглядів: 23

Лугинський районний центр соціальних служб з 01.12.2019 р. по 01.03.2020 р. проводить обласну профілактичну акцію «Тепла домівка, зігріта турботою». Обласна профілактична акція спрямована на своєчасне виявлення найуразливіших категорій населення, в тому числі сімей з дітьми, особливо сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, та надання їм соціальної підтримки в зимовий період з метою недопущення нещасних випадків, бездоглядності, порушення безпеки життєдіяльності.

До проведення профілактичної акції залучаються суб’єкти соціальної роботи з сім’ями (сільські та селищна ради, медичні працівники, представники поліції, працівники закладів освіти).

Так, 16.01.2020 р. спеціалісти Лугинського районного центру соціальних служб спільно з головним спеціалістом із служби у справах дітей Лугинської райдержадмніністрації відвідали в дитячому відділенні Лугинської центральної районної лікарні сім?ї, які перебувають у складних життєвих обставинах з метою передачі зимового дитячого одягу та іграшок, які надійшли від релігійної благодійної організації.

 

Світлана ТАТАРНІКОВА,

директор Лугинського районного

центру соціальних служб« повернутися до списку новин

Корисні посилання: