Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Небезпека переохолодження!

Переглядів: 142

19 січня – велике православне свято – Водохреща. Вважається, що саме в цей день вода має найбільшу цілющу силу. До магічних властивостей свяченої води та купання в цей день відносять здатність відганяти від душі людини злих духів, дарувати хворому одужання, зміцнення організму.

Але для того, щоб світло думок і позитивний настрій в цей день не потьмарився, потрібно обов’язково застосувати всі превентивні міри, аби уникнути переохолодження. Саме тому напередодні Водохреща в Лугинському районному секторі спільно з головним інспектором Лугинського РС УДНС України в Житомирській області майором цивільного захисту Оксенчуком Віталієм Костянтиновичем та провідним інспектором Лугинського РС УДНС України в Житомирській області старшим лейтенантом цивільного захисту Макарчуком Михайлом Володимировичем були розроблені паперові пам’ятки, які 17.01.2020 року вручені засудженим при черговій реєстрації.

Лугинський РС УДНС України в Житомирській області та Лугинський районний сектор філії ДУ «Центр пробації» сподіваються, що інформація, зазначена у пам’ятках, попередить виникнення небезпечних наслідків від переохолодження.

 

Ярослава Омельчук,

начальник Лугинського РС

майор внутрішньої служби« повернутися до списку новин

Корисні посилання: