07 Травня, 2024 р., 16:56
Сьогодні, 07 травня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулася нарада з підрядниками, які задіяні у будівництві додаткових фортифікаційних споруд в рамках посилення глибокоешелонованої оборони на кордоні з білоруссю.
07 Травня, 2024 р., 16:41
Робоча група «Прозорість і підзвітність» продовжує моніторинг та аналіз тендерних закупівель, зокрема у квітні поточного року на території Житомирської області було оголошено більше 50 публічних закупівель.
07 Травня, 2024 р., 16:33
Платформа допомоги врятованим - це онлайн-майданчик, на якому зібрані актуальні можливості, інструменти допомоги та контакти ключових сервісів підтримки постраждалих від  війни. Тут ви знайдете як урядові сервіси, так і ініціативи, створені у партнерстві з громадськими та міжнародними організаціями.
07 Травня, 2024 р., 11:10
Разом з керівництвом Житомирської обласної військової адміністрації та волонтерами благодійного фонду “Покрова Пресвятої Богородиці” для виконання поставлених завдань передали військовослужбовцям Збройних Сил України автомобіль Renault Kangoo.
06 Травня, 2024 р., 16:51
Доводимо до відома громадян, інформацію про те, що 07.04.2024 року  будуть проводитись планові вибухові роботи в кар’єрі ПРАТ «Бехівський спеціалізований кар’єр ».
06 Травня, 2024 р., 16:38
Сьогодні, 06 травня, енергійна команда баскетболістів Ліцею № 3 м. Житомира відпрацьовувала свої навички на відкритому тренуванні, готуючись до наступного етапу змагань “Пліч-о-пліч Всеукраїнської шкільної ліги”.
06 Травня, 2024 р., 16:11
Підписали меморандум про співпрацю з In Touch Ukraine Foundation в рамках реалізації проєкту зі створення та облаштування 12 просторів психологічної підтримки у північних громадах Коростенського району:
06 Травня, 2024 р., 14:45
У 2024 році 18 травня — 80-ті роковини депортації кримськотатарського народу з території Кримського півострова радянським тоталітарним режимом у 1944 році.
06 Травня, 2024 р., 12:51
У Житомирському медичному інституті в рамках програми ментального здоров’я «Ти як» за ініціативи Житомирської ОВА та сприяння ГО «Альянс Стійкості» відбулася відкрита лекція «Як плекати стійкість в умовах війни», яку провила травматологиня і дослідниця міждисциплінарних досліджень насильства і травми Імке Хансен. Вона з 2015 року працює в зоні бойових дій на сході України, проводячи травмо-чутливі тренінги для активістів, медиків та поліції.
06 Травня, 2024 р., 10:00
У 2019 році Президент України підписав Указ №152/2019 про відзначення 6 травня Дня піхоти.
06 Травня, 2024 р., 08:00
Великий народе великої України!
05 Травня, 2024 р., 12:00
Великдень завжди для українців родинне свято, що символізує надію, тепло та відродження. Це день, коли наші серця наповнюються вдячністю і молитвою за перемогу України.
03 Травня, 2024 р., 15:00
  В Україні цього року Великдень відзначатимуть 5 травня. У зв’язку з складною безпековою ситуацією у Коростенсьому районі Великдень пройде з дотриманням правил безпеки, зокрема діятиме комендантська година з 00:00 до 05:00 ранку.
03 Травня, 2024 р., 10:13
Про це розповіла речниця Головного управління Національної поліції України в Житомирській області Вікторія Дубовик.
02 Травня, 2024 р., 15:51
        02 травня 2024 року відбувся на стадіоні Спартак фізкультурно-оздоровчий захід « Забіг до 10-ти річчя започаткування Цивільно-військового співробітництва у Збройних Силах України». Участь взяли учні закладів освіти та активні громадяни Коростенського району.
02 Травня, 2024 р., 15:01
Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України впроваджує програму «Енергоефективність громадських будівель в Україні» для фінансування термореновації, ремонту ушкоджень спричинених війною та впровадження відновлюваних джерел енергії в громадських будівлях по всій Україні.
02 Травня, 2024 р., 13:56
Командувач Десантно-штурмових військ (ДШВ) Збройних Сил України, бригадний генерал Ігор Скибюк, відвідав 95-ту окрему десантно-штурмову Поліську бригаду для нагородження її бійців за відвагу та героїзм у складних умовах військових дій.
01 Травня, 2024 р., 16:00
Учасники заходу представники Коростенської районної військової адміністрації, представники БО «Благодійний фонд Стабілізейшен Супорт Сервісез»,представники Управління соціальної політики Коростенської РВА, профільні заступники та представники органів соціального захисту населення територіальних громад Коростенського району, голова Ради з питань ВПО при Коростенській районній військовій адміністрації, представники Київського польового офісу УВКБ ООН в Україні.
01 Травня, 2024 р., 14:36
     Сьогодні, 01 травня за ініціативи служби у справах дітей Житомирської ОВА у приміщені Коростенської районної військової адміністрації відбувся семінар на тему «Здійснення контролю за станом утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сім’ях громадян». Участь у заході взяли заступник начальника    Володимир Сивко, начальник відділу з питань соціального захисту, опіки та піклування дітей служби у справах дітей обласної військової адміністрації Людмила Пастушенко, головний спеціаліст відділу з питань соціального захисту, опіки та піклування дітей служби у справах дітей обласної військової адміністрації Людмила Блащук, головний спеціаліст відділу з питань соціального захисту, опіки та піклування дітей служби у справах дітей обласної військової адміністрації Лілія Корчемна, начальники та спеціалісти служб у справах дітей територіальних громад та спеціалісти служби у справах дітей Коростенської РВА.
01 Травня, 2024 р., 12:45
Сьогодні, 01 травня, на Житомирщині відбувся круглий стіл на тему “Прозорість роботи органів місцевого самоврядування”.