Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Підготовка до підписання договору між Лугинською ЦРЛ і Національною службою здоров’я України

Переглядів: 49

Голова РДА Тетяна Козак провела робочу зустріч із Лугинським селищним головою Петром Мельником. Керівники обговорили подальші шляхи завершення в Лугинському районі медичної реформи.

Із 1 січня 2020 року всі медичні заклади, що надають спеціалізовану медичну допомогу, переходять на оплати за договорами з Національною службою здоров’я України (НСЗУ). Для цього вони мають відповідати кільком вимогам, перша з яких – реорганізуватись у комунальні некомерційні підприємства. Як роз’яснював директор департаменту договірної роботи НСЗУ Андрій Віленський, щоб отримувати державні кошти, медзаклади повинні підписати договір з Національною службою здоров’я України. А для цього лікарні повинні бути автономізованими, комп’ютеризованими та підключеними до ЕСОЗ.

Результатом зустрічі голови РДА та селищного голови стало прийняте рішення про співфінансування на придбання комп’ютерної техніки, необхідної для Центральної районної лікарні, аби завершити впровадження медичної реформи у Лугинському районі.

Слід зазначити, що при формуванні бюджету на 2020 рік депутатами райради питання щодо придбання комп’ютерів для ЦРЛ не розглядалось і, відповідно, станом на 07.02.2020 видатки не передбачені. На позачерговій сесії, що відбулась 05.02.2020, придбання комп’ютерів для Лугинської ЦРЛ також не розглядалось.

Отож, залишається відкритим питання про те, чим займались керівник ЦРЛ, районна рада та попереднє керівництво РДА починаючи із липня 2019 року і чому не було винесено питання про придбання комп’ютерів для ЦРЛ на позачергову сесію райради 05.02.2020.« повернутися до списку новин

Корисні посилання: